KASAP MALZEMELERİ 
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERÖZEL TASARIMBİLEME & TAMİRSİPARİŞ VE ÖDEMEBURSA BIÇAKÇILIĞIİLETİŞİM

                                                                                                                                     facebook twitter google+ youtube

 

 

Satır Çeşitleri Zırh Çeşitleri Kasap Bıçakları
Profesyonel Satır Çeşitleri, Kuzu Satırı, Paralama Satırı, Paslanmaz Satır, Dövme Çelik Satırlar, Mutfak Satırları,Tavuk Satırları Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Tıklayınız. Paslanır - Paslanmaz Zırh Çeştileri, Mutfak Zırhları , Pizza Zırhları, Özel Zırh çeşitleri Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. Profesyonel Kasap Bıçakları, Amatör Kasap Bıçakları, Pimli - Pimsiz Kasap Bıçakları, Ahşap - Plastik Saplı Kasap Bıçakları Gibi  Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Tıklayınız.
 
Kıyma Makineleri Kıyma Makineleri Parçaları Masat Çeşitleri
Profesyonel - Amatör Kıyma Makineleri, Elektrikli Kıyma Makineleri, Manuel Kıyma Makineleri Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. Her Çeşit Kıyma Makinelerinin Yedek Parçaları, Bıçakları ve Takımları Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. DICK , SOLINGEN, EDMINGTON, ESAŞ, EĞE marka,  Gibi Profesyonel Masat Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız.
 
Et Asma Kancaları Et Dövecekleri Kasap Ekipmanları
Paslanmaz Et Asma Kancaları, Kurbanlık Et Asma Kancaları, Özel Asma Kancaları  Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız Döküm Ev Dövecekleri, Pirinç Ev Dövecekleri, Paslanmaz Ev Dövecekleri, Et Tokmakları Gibı Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. Kasap Eldiveni, Kasap Önlüğü, Kütüklük, Bıçak Ünitesi, Sterilazyon Cihazı Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız.
 
Kasap Tezgahları Kurban Kesim Ekipmanları Diğer Kasap Malzemeleri
Paslanmaz Kasap Tezgahları, Polietilen Kasap Tezgahları, Kesim Üniteleri Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. Kurban Kesim Bıçakları, Kurban Devirme Aparatı, Kurban Tasmaları Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız. Kasap Et İşleme Aparatları, Kesim Yardımcı Aletleri, Huni Çeşitleri, Et Tokmakları Gibi Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. Çeşitler için Lütfen Tıklayınız.