ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERÖZEL TASARIMBİLEME & TAMİRSİPARİŞ VE ÖDEMEBURSA BIÇAKÇILIĞIİLETİŞİM


     
Sipariş ve Ödeme
 

 

       Nasıl sipariş verebilirim ? 

    Siparişler e-posta ve telefon yoluyla kabul edilmektedir. Siteden beğenmiş olduğunuz bir ürünü seçebilir veya kendinize özel bir ürün hazırlanmasını isteyebilirsiniz. İletişim için  info@gulerkardesler.com  adresine e-postalarınızı göndermeniz veya 0 224 220 63 30 nolu sipariş hattını aramanız yeterli

      Sitedeki ürünlerin fiyatlarını nasıl öğrenebilirim ?

    Ürünlerin fiyatlarını ve detayları öğrenebilmek için info@gulerkardesler.com adresine e-postalarınızı göndermeniz, 0 224 220 63 30 nolu sipariş hattını aramanız veya Whatsapp hattı  0532 7369330 'e yazmanız halinde satış yetkilimiz en kısa sürede size gerekli bilgileri verecektir.

      Ödeme

     Siparişleriniz  ile ilgili ödeme 2 şekilde olmaktadır . 

     
1- Havale ile ödeme ;

     Aşağıda belirtilen çalışmakta olduğumuz banka hesaplarına ödeme yapıldığında, ödeme dekontunu , info@gulerkardesler.com  adresine iletiniz . 

     Çalışmakta Olduğumuz Bankalar:

     Türkiye İş Bankası : İsmail GÜLER BURSA / Yeniyol Şubesi 2204-0740929  IBAN TR34 0006 4000 0012 2040 7409 29

     PTT Posta Çeki Hesabı: İsmail GÜLER BURSA / Heykel Şubesi No: 1128657

 

       2- Kapıda ödeme ;

    Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak, ödemenizi sipariş tesliminde yetkili kargo görevlisine yapabilirsiniz.Yalnızca nakit ödeme kabul edilmektedir

      Siparişin hazırlanma süreci;

   - Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının yukarıda belirtilen banka hesaplarımıza yansımasıyla,

   - Kapıda ödeme siparişlerde müşterinin sipariş teyidiyle başlar.

     Teslimat Süreci

    Siparişinizin ödeme ve müşteri onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı birtedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

    Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariği ve üretiminde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesini isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmekte olup,Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

     Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.Siparişlerinizi teslim almadan önce kesinlikle ürününüzü kontrol ediniz. Ürünlerinizi kontrol ettikten sonra teslim alınız.

      Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız ve gulerkardesler.com yetkilisi ile iletişime geçiniz. Sigorta şartı ürün kapıda teslim alındığı anda son bulunmaktadır. Bu sebeple ürünü kontrol ederek teslim almanız kendi lehinize olacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz

     Teslimat ve Fatura Adresleri

    Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak bildiriniz.